Matrace Snooze Yoko Queen

1 hodnocení
 
Vystaveno Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Tuto matraci můžete vyzkoušet na prodejně Bedrooms Anderson Jičín.

Ortopedická lamelová matrace Yoko Queen je dlouhodobě nejprodávanější variantou ortopedických lamelových matrací SNOOZE.

Tuhost dle váhy uveďte do poznámky.

Dostupnost Zvolte variantu 5 týdnů 5 týdnů 5 týdnů 5 týdnů
rozměr
13 120 Kč 13 680 Kč 17 440 Kč 20 560 Kč od 13 120 Kč    
Kód produktu Zvolte variantu 598/90X 598/100 598/120 598/140
Značka Snooze
Kategorie matrace s paměťovou pěnou
Záruka 7 let
 

Matrace Snooze Yoko Queen

Ortopedická lamelová matrace Yoko Queen představuje individuálně nastavitelný matracový systém podle váhy spáče a podle požadavku na pohodlí při ležení. Matrace Yoko Queen zajistí optimální podpěru těla při ležení i výtečnou hygienu lůžka. Výběr z 5 variant tvrdosti matrace zajistí velmi přesné nastavení matrace pro váhu budouciho uživatele. Povrch matrace tvoří vysoce kvalitní komfortní viscoelastická pěna Premiocel Memory. Materiál reaguje na tělesnou teplotu a zatížení a podepře tělo rovnoměrně rozděleným tlakem.

Jedinečná konstrukce základní matrace YOKO je tvořená vysoce kvalitními PUR hranoly, sedmivrstvými bukovými lamelami a roznášecí vrstvou ze studené pěny Premiocel. Kvalita a funkčnost ortopedických matrací YOKO je ověřena klinickým testováním v nemocničních zařízeních a více než dvacetiletou tradicí výroby ortopedických lamelových matrací. 

Nelepená konstrukce „základní + roznášecí matrace“ umožňuje rozložení matrace pro její údržbu (odvětrání, otáčení a výměnu jednotlivých částí matrace).

  • 5-zónová matrace
  • nosnost matrace: do cca 130 kg
  • výška matrace včetně potahu: cca 22 cm (výška jádra 20 cm)
  • vhodný podklad: pevný dřevěný rošt, rovná deska, lamelový rošt
  • 5 tvrdostí matrace: do 65 kg, 66 - 75 kg, 76 - 90 kg, 91 - 105 kg, 106 - 130 kg
  • matraci lze dobře polohovat
  • klinicky testováno
  • Potah New Jersey je cenově příznivou variantou matrací SNOOZE. Obsahuje vysoký podíl vláken Tencel (přírodní celulóza). Nabízí příjemné klima při spánku a zajištuje výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Výplň potahu tvoří duté vlákno. Potah lze prát do 60°C.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.